Польські колеги навчали тернопільських водолазів надавати першу меддопомогу й рятувати потерпілих на воді (ФОТО)

Працівники відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області на запрошення колег з Катовіцького воєводства Республіки Польща взяли участь у програмі надання першої медичної допомоги потерпілим та рятування людей на воді.

10072015-4

За інформацією прес-служби Управління ДСНС України в Тернопільській області, упродовж двох тижнів тернопільські рятувальники пройшли інтенсивний вишкіл, навчаючись за сучасною програмою, розробленою для польських вогнеборців.

10072015-6

Перший тиждень бійці проходили навчання медичної тактики й надання першої медичної допомоги потерпілим та проведення реанімації.

10072015-3

Наступного тижня тернополяни разом із польськими рятувальниками-водолазами міста Бітум Катовіцького воєводства провели практичні заняття, на яких відпрацьовували рятування потерпілих з човнів, катерів, підняття їх з води, надання першої допомоги, пошук невідомих предметів у водоймах, застосовуючи при цьому європейські методи пошуку та найсучасніше водолазне спорядження й обладнання.

10072015-2

10072015-1

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *