Тернопільським дорожникам усе ще боргують 4 млн грн зарплати

Тернопільським дорожникам усе ще боргують 4 млн грн зарплати

За фактом невиплати зароблених коштів працівникам ДП «Тернопільський облавтодор» розпочали кримінальне провадження. Процесуальне керівництво у справі здійснює Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.

«Відповідно до звітних даних на початок жовтня цього року підприємство заборгувало людям близько 5,5 млн грн. Водночас, під час досудового розслідування встановлено, що керівництво облавтодору не вжило вичерпних заходів для вирішення ситуації», – повідомили у прес-службі прокуратури області.

На цей час борг із зарплати на підприємстві зменшився, утім, лише на 1,5 млн грн.

«У процесі розслідування буде надано правову оцінку бездіяльності посадових осіб підприємства, що призвело до порушення конституційного права громадян на своєчасне одержання винагороди за працю та соціальної напруги в колективі», – зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, 14 жовтня працівники ДП «Тернопільський облавтодор» провели акцію протесту з вимогою виплатити зарплату, яку деякі робітники не отримують ще з березня. З такими ж вимогами люди виходили на пікет і в червні. Тоді зарплату в області боргували понад 900 дорожникам.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *