Як смакувати яблуками до весни

Як смакувати яблуками до весни

Правило №1. Збираємо і відбираємо плоди гранично акуратно.

Важлива умова для тривалого зберігання яблук – відсутність на плодах слідів гнилі, псування та інших дефектів. У разі, якщо хоч одне яблуко буде трохи подряпане або підбите, воно може швидко зігнити і зіпсувати своїх сусідів.

Правило №2. Яблука в жодному разі не обтирати!

Обтирати або мити яблука треба перед їжею, але аж ніяк не перед підготовкою до тривалого зберігання. Яблука від природи покриті природною захисною оболонкою або плівкою, яка допомагає якомога довше вберегти його від передчасної гнилі і псування.

Правило №3. Обов’язково зберігайте яблука в спеціальних ящиках.

Під спеціальними ящиками мається на увазі ящики для зберігання фруктів, які використовують, наприклад, в супермаркетах. Вони можуть бути дерев’яні, фанерні або пластикові.

Правило №4. Не намагайтеся навалити яблука з верхом.

Не слід звалювати всі яблука в купу, намагаючись наповнити ящик максимально. Найбільша кількість шарів яблук, які рекомендують фахівці, – це 2-3. Якщо яблука зібрані разом з ніжкою-гілочкою, необхідно стежити за тим, щоб вона не пошкодила шкірку сусіда.

Правило №5. Слід закутати  кожен плід.

Для того, щоб оберегти яблука від випадкових ударів і забрати зайву вологу, кожен плід рекомендується обгорнути в тонкий папір.

Правило №6. Встановити температурний режим.

Рекомендована температура зберігання – від 3 до 5 градусів вище нуля при середній вологості. При дотриманні цих параметрів яблука надовго збережуть свою соковитість. Якщо буде висока вологість, вони просто можуть згнити.

Правило №7. Зберігайте яблука окремо від овочів.

Яблука не люблять сусідства, тому для їх зберігання варто виділити окреме приміщення. В іншому випадку газ, який виділяють яблука, допоможе дозріванню овочам, які знаходяться по сусідству (картоплі і моркві, наприклад), а яблука, в свою чергу, наберуть неприємного запаху.

Правило №8. Слід частіше перебирати запаси.

Візьміть за правило перебирати яблука хоча б раз на місяць. У процесі укладання плодів на зберігання можна просто не помітити маленької тріщини, наявність якої все одно призведе до гниття, тому безжально викидайте всі зіпсовані.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *