Юні бережанські футзалісти стали чемпіонами Тернопільщини

Команда бережанської ДЮСШ стала чемпіоном Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження. Фінальні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини відбулися вчора, 20 лютого, в Тернополі. Про це повідлмляє сайт АФТ.

На попередньому етапі підопічні відомого бережанського тренера, а в минулому вправного гравця Василя Буняка, перемогли однолітків зі зборівського «Чемпіона» (7:2) і Великогаївської ОТГ (6:1). І у фінальній частині обласної ДЮФЛ юним бережанцям теж не було рівних. Вони по черзі перемогли «Чемпіон» з Тернополя (3:1), борщівську ДЮСШ (6:3) та кременецьку ДЮСШ (7:1).

Ось вони футбольні чемпіони Тернопільщини: Сергій Паньків, Сергій Сипень, Анатолій Луговий, Віталій Макар, Петро Гуменюк, Тарас Кидонь, Андрій Борусевич.

Команда бережанської ДЮСШ нагороджена кубком за перемогу, медалями та грамотою. Також нагороджені команди-призери – колективи з Тернополя та Кременця.

Результати матчів фінальної частини ДЮФЛ Тернопільщини:

ДЮСШ Бережани – «Чемпіон» Тернопіль – 3:1

ДЮСШ Борщів – ДЮСШ Кременець – 2:9

ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Борщів – 6:3

ДЮСШ Кременець – «Чемпіон» Тернопіль – 3:6

ДЮСШ Кременець – ДЮСШ Бережани – 1:7

«Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ Борщів – 4:2.

Змагання організовували Асоціація футболу Тернопільщини спільно з управлінням фізичної культури та спорту ТОДА.