Ахметов і Бойко літають на переговори в Москву – нардеп

Ахметов і Бойко літають на переговори в Москву – нардеп

Олігарх Ринат Ахметов і представник фракції «Оппоблока» Юрій Бойко систематично літають до Москви. Про це заявив позафракційний нардеп Єгор Фірсов, Пише Gazeta.ua.

Нардеп нагадав, що 2 роки тому Ахметову пропонували стати губернатором, але той відмовився.

«А зараз, після того як десятки тисяч людей загинули, Донбас зруйнований, чомусь Ахметов викликав на себе таку ініціативу. Тоді він не захотів розрулювати конфлікт, а зараз, коли ситуація погіршилася в тисячі разів, він викликається. Більш того, у мене є інформація, що Бойко і Ахметов систематично літають до Москви і про щось там домовляються », – підкреслив Фірсов.

Також Фірсов заявив, що у Росії немає планів визнання окупованих територій самостійними державами. На думку парламентарія, РФ не піде на приєднання Донбасу за прикладом Криму, бо це дуже дорого.

«Завдання Росії зараз – зруйнований, бідний, зазомбований Донбас всучити назад Україні, щоб це був такий троянський кінь, який би намагався впливати на політику країни, вибирав делегатів до парламенту, легітимних представників в органи влади. Щоб Донбас, який не контролюється і який ми вважаємо терористичним і чужим, щоб він нас послаблював і був каменем, прив’язаним до ноги України. Я це говорю як людина, яка прожила 25 років в місті Донецьку, у якого там залишилися родичі, друзі, однокласники. І жодним чином на цей російський план, який тут лобіює і просуває Медведчук, нам не можна вестися », – заявив політик.

Раніше ЗМІ повідомляли, що президент зацікавився створенням в захоплених бойовиками районах Донеччини та Луганщини адміністрацій, які очолили Ринат Ахметов і лідер фракції «Опозиційного блоку» Юрій Бойко.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *