ЗУНУ посів 3 загальнокомандне місце серед зво України у ХІХ літній Універсіаді України з боротьби дзюдо

ЗУНУ посів 3 загальнокомандне місце серед зво України у ХІХ літній Універсіаді України з боротьби дзюдо

25-27 квітня Західноукраїнський національний університет взяв участь у ХІХ літній Універсіаді України з боротьби дзюдо.

З вітальним словом до спортсменів, тренерів та присутніх звернувся віцепрезидент спортивної студентської спілки України Андрій Крисоватий: «Наша спортивна молодь сильна духом, цілеспрямована, завзята. Сьогодні кожен із вас відкриває перед собою безмежні можливості, об’єднується та згуртовується, працює заради перемоги. Пам’ятайте, що ваша сила у нескореності, наполегливості та рішучості. Бажаю вірити у себе, гідно виступити та підкорити спортивні вершини на благо України!»

Захід відбувся за сприяння Тернопільської міської ради у спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту. Протягом двох днів за першість змагалися 178 спортсменів із 38 закладів вищої освіти України.

За результатами змагань класичний університет Тернополя посів 3 загальнокомандне місце серед зво України.

Студенти Західноукраїнського національного університету вибороли нагороди у особистій першості: Сніжана Пліш – золото серед спортсменок у ваговій категорії до 57 кг, Ольга Дріг та Діана Луцяк – срібло, Анастасія Сикіш та Володимир Свідрак – бронзу у своїх вагових категоріях.

У командних змаганнях «стінка на стінку» Сніжана Пліш, Діана Луцяк, Ольга Дріг, Анастасія Сикіш та Марія Куневич стали бронзовими призерками.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *