Легкоатлетки Зборівської ДЮСШ, що на Тернопільщині, повернулись із нагородами з Івано-Франківська

28 січня у м. Івано-Франківськ відбувся Відкритий кубок GRC Athletics Open Cup з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2014 р.н.

Організація змагань була дуже на високому рівні: музичний і світловий супровід, електронний хронометраж, подарунки від партнерів усім учасникам заходу на фініші.

На цих змаганнях відзначилась легкоатлетка Зборівської ДЮСШ Аліна Посівайло, яка стала чемпіонкою на дистанції 600 метрів.

Як повідомив тренер Зборівської ДЮСШ Володимир Небельський, також дівчата у квартеті – Цвігун Юлія, Посівайло Аліна, Кузьмяк Вікторія та Гуменна Вероніка стали срібними призерами в естафетному бігу 4х150 метрів.