Ми об’єднуємо тих, кому ви довіряєте!

Ми об’єднуємо тих, кому ви довіряєте!

Люди хочуть мати чесну і відповідальну владу

Уже минуло більше року після Революції Гідності, але практично нічого не змінилося. Нова влада розчаровує, повторюючи найгірші помилки попередників. Чиновники не вирішують проблеми людей, як цього вимагають їхні посадові обов’язки, а надалі займаються особистим збагаченням. Люди так і не відчули реформ, які б покращили їхній добробут, не побачили реальної боротьби з корупцією, їхній життєвий рівень стрімко знижується.

«Громадський рух «Народний контроль» зрозумів: будь-яку владу в Україні потрібно контролювати. Тільки тоді буде порядок. Саме тому «Народний контроль» йде у політику. Ми хочемо дати можливість кожній людині контролювати владу і впливати на політику задля забезпечення добробуту країни і кожного громадянина.

 

Нові обличчя у громадському житті країни

Ми вважаємо, що сьогодні протистояти владі і змусити її бути відповідальною перед людьми можуть лише свідомі та відповідальні громадяни, які вже своїми реальними справами та конкретними прикладами довели, що здатні самоорганізовуватись і контролювати владу від імені народу. Це, у першу чергу, учасники Майдану, які мають намір провести фундаментальні реформи і які були відкинуті вже новою владою. Це – журналісти, завдяки яким владне свавілля стає відомим громадськості, а корупційні скандали набувають розголосу. Це – волонтери, які, фактично, забезпечують потреби армії. Це – громадські активісти, які відстоюють права людей і змушують чиновників працювати чесно. Це – бійці АТО, які власним прикладом демонструють мужність і бажання творити нову Україну. Саме таких людей об’єднує «Громадський рух «Народний контроль».

На Тернопільщині число наших прихильників та активістів із кожним днем зростає, адже ми об’єднуємо людей, які знають, що таке боротися за власні права. У свою чергу, наш обов’язок дати їм можливість стати місцевими депутатами, головами міських і сільських рад. Осередки політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» створюються у більшості районів області. Запрошуємо приєднуватись до нас усіх, хто має бажання діяти і боротись за краще життя. Адже тільки разом зробимо більше і змусимо владу працювати чесно!

11746403_895857147140051_2124984982_o

Голова ТОО «Громадський рух «Народний контроль» Олена АБАКУМОВА.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *