Тернопільські легкоатлети здобули 12 медалей у Львові

У Львові, у приміщенні легкоатлетичного манежу, відбувся 17 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам’яті Я. Тягнибока. Змагання проводились у двох вікових категоріях: юнаки, дівчата 2000 р. н. і молодші та чоловіки, жінки 1999 р. н. і старші.

У змаганнях взяли участь і тернопільські легкоатлети, які вибороли 12 медалей. Дев’ять із здобутих нагород на рахунку легкоатлетів освітянської обласної ДЮСШ.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільщини, у бігу на 60 м підопічні Михайла Васірука – Назар Флисник та Олександр Підліпчук у фінальному забігу, подолавши дистанцію за 6.9 та 7.0 сек, вибороли друге і третє місця.

У штовханні ядра учергове вдало виступили вихованці Галини Шмуляєвої. У змаганнях серед дівчат Вікторія Мітюрьова з результатом 11.37 см стала першою, Наталія Гривняк – другою (10.85 см), а Дарина Мостова – третьою (10.02 см).

Не підвели і юнаки: Андрій Жук – перший (12.31 см), Денис Махно – третій (9.87 см). А їхня наставниця Галина Шмуляєва серед дорослих спортсменок, які штовхали ядро 4 кг, із результатом 8.98 см виборола бронзову медаль.

У бігу на 800 м серед юнаків весь п’єдестал посіли юні бігуни тренера Богдана Дуди: Владислав Кравчук – перший (2.06,0 сек), Микола Хомко – другий (2.12,0 сек), третім став Віталій Крижанівський (2.14,0 сек). Серед жінок із часом 2.37,0 сек перемогу здобула Ірина Бернацька (тренер Ольга Стефанишина).

Не мали собі рівних і стрибуни у висоту Євгена Кармелюка – Віктор Ворко, подолавши планку на висоті 210 см, він став першим. А друге і третє місця, злетівши на 190 см, поділили Олександр Хома і Назар Вовчок.

Усі переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та цінними призами.