Тернополяни відправили на схід України 10 тонн допомоги для військових

Тернополяни відправили на схід України 10 тонн допомоги для військових

volontery

10 тонн допомоги зібрали жителі Тернопільщини для військових, які перебувають у зоні бойових дій на сході України. Люди принесли воду, їжу, засоби гігієни, медикаменти.

Централізований збір допомоги ініціювали місцеві громадські організації. Активісти кажуть: все необхідне зібрали менш, ніж за тиждень.

Вантаж Самооборона Тернопільщини відправила до Харкова. Звідти меншими автівками речі відвезли до формувань, які служать на передовій.

«Доставили тернопільську допомогу до різних місць: до села Піски (Донецька обл.); у 51 бригаду, що перебуває на гарячій території між кордоном Росії та зоною АТО; у військові госпіталі, розташовані між Красноармійськом і Донецьком та в районі Розівки; у 95 бригаду; для батальйону «Донбас» й батальйонів територіальної оборони Львівщини та Київщини», – повідомляють волонтери.

У Тернополі ж тим часом продовжують збирати нову партію вантажу для українських військових на Сході.

Провіант, ліки й інші необхідні речі пакують у штабі Самооборони (вул. Грушевського,1), а також у логістичному центрі допомоги українській армії (склад № 4, гуртовня «Галант», вул. Збаразька 16).

За словами волонтерів, з харчів найбільше хлопці просять передавати поживні продукти, які можна брати із собою: солодкі батончики, сухофрукти, горіхи, вітаміни та фрукти.

Також потребують засобів гігієни. Найбільша  ж потреба у спорядженні – необхідні оптика, амуніція.

vol

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *