Завершується реконструкція траси Тернопіль-Кременець (ФОТО, ВІДЕО)

Дорога М-19 Тернопіль-Кременець-Дубно дуже важлива, оскільки з’єднує Тернопіль з магістраллю Київ-Чоп. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час огляду ремонту траси, який триває активними темпами.

Над реалізацією проекту працюють впродовж останніх двох років. На це спрямовують кошти із митного перевиконання, а також держбюджету.

«Ми вже практично з’єднали Кременець з межею Тернопільської області. 270 млн. грн. останнього траншу було виділено у цьому році. Очікуємо, що впродовж місяця завершимо реконструкцію дороги від межі Тернопільської області до повороту на Білу Церкву і з’єднаємо нашу обалсть із ще одним обласним центром», – поінформував Степан Барна.

В області поставили за мету з’єднати наш край з п’ятьма обласними центрами. Дороги Тернопіль-Львів і Тернопіль-Хмельницький відремонтували у 2018-ому. На черзі завершення дороги Тернопіль-Рівне.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Ром

    він точно по дорозі Кременець – Тернопіль їхав , а то минулого тижня біля повороту на Ямпіль ледь колеса не загубив , та й від Колодно до Вишнівця ще непочатий край роботи …..

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *