Робоча віза в Європі: як її можна оформити та хто в цьому може допомогти

Робоча віза в Європі: як її можна оформити та хто в цьому може допомогти

Багато людей вважає Європу місцем можливостей, тож прагне зробити важливий крок для кар’єрного зростання, шукаючи місце роботи в одній з країн ЄС. В цьому є сенс, адже європейські країни регулярно займають високі позиції в багатьох сферах і є одними з найбільш розвинутих країн світу. Постійний розвиток цих держав створив безліч можливостей для роботи іноземних співробітників. Зокрема, дедалі більше українців користується послугами сервісу group-working.com – надійного агентства з працевлаштування за кордоном.

Проте пошук роботи за кордоном – непроста річ. Фахівцеві потрібно не лише знайти ту вакансію, яка відповідатиме його досвіду і побажанням, а й передбачити низку важливих питань. Наприклад, для цього знадобиться робоча віза для виїзду за кордон, оформлення якої має багато нюансів. Далеко не кожен знає, що для цього потрібно. Саме тому слід ознайомитися з основними моментами щодо цього важливого питання.

Як оформлюється робоча віза в країни Євросоюзу

Працювати в Європі мають змогу всі, хто відповідає критеріям і вимогам європейських країн. Більшість європейських держав має спеціалізовані програми, за допомогою яких вони прагнуть залучити іноземних спеціалістів для заповнення дефіциту робочих місць у різноманітних сферах. Проте для того, щоб отримати право виїхати з країни та працювати на території іншої держави, потрібно заздалегідь підготувати відповідні документи. Зокрема, шукачеві буде потрібна віза для роботи за кордоном.

Далеко не кожен, хто планує працювати в одній з європейських країн, точно знає, як отримати робочу візу. Слід зазначити, що критерії та вимоги до отримання робочої візи залежать від того, в якій саме країни планується працевлаштування. Проте є декілька основних вимог для її оформлення:

  • заява встановленого зразка;
  • паспорт кандидата має бути дійсним – не старше десяти років і дійсний ще щонайменше три місяці на ту дату, коли ви плануєте виїхати з території Шенгену;
  • наявність заброньованих квитків туди й назад;
  • медична страховка, яка покриває надання невідкладної медичної допомоги разом із лікуванням у лікарні;
  • підтвердження проживання, тобто договір оренди житла або бронювання номеру у готелі;
  • документ, що підтверджує наявність академічної кваліфікації – дипломи, сертифікати тощо;
  • підтвердження знання мови.

Перш ніж починати збирати потрібні документи, перевірте, які саме робочі візи пропонує та країна, де ви хочете працювати, а також дізнайтеся, чи маєте ви право на робочу візу в ЄС. Також потрібно розуміти, що на оформлення візи на виїзд знадобиться й певний час.

Як отримати робочу візу легше та комфортніше

X5f05Mx0i22jcl-8CtnBB-MLBM5JtiV5cL7ym_ht-uX5z2mbD53-Ma_0AVClPsdvsMx3jlW92eb_EuY5deCxIMxYt5NYwABlcvGCiIkZ0IryO4_FZRSEMZyMli6m6kg3Mb3wuYaS0RVNeh57JXg1mg

Звичайно, самостійно надзвичайно важко врахувати всі моменти, щоб забезпечити собі омріяне місце роботи в Європі. Саме тому краще звернутися за допомогою до професіоналів – спеціалізованого кадрового агентства, яке пропонує такі послуги. Саме кваліфіковані фахівці такого агентства точно знають, як зробити робочу візу, та допоможуть вам у цьому у найкоротший термін.

Лише професіонали своєї справи знають точний процес подання документів на візу, який відрізняється у кожній конкретній країні. Крім цього, співробітники агентства з працевлаштування за кордоном допоможуть кандидатам й у інших важливих питаннях – пошуку потрібної вакансії, наданні бухгалтерського та юридичного супроводу тощо. Це надзвичайно полегшує процес пошуку роботи за кордоном, а також значно економить час і кошти кандидатів.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *