На Тернопільщині розпочалась найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці»

На Тернопільщині розпочалась найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці»

На Тернопільщині розпочалась найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці». Вже більше десяти років вона щороку відбувається у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Смига, що у Рівненській області.

Про це повідомили в Тернопільській ОВА.

Саме тут у 1944 році підрозділи Української Повстанської Армії потрапили в оточення військ НКВД, так званий «Гурбинський мішок».

П’ять тисяч українських героїв мужньо боролися проти понад 35 тисяч окупантів і після кількох виснажливих днів бою вирвалися з оточення. Цей бій увійшов в історію як найбільший бій УПА. Тому, молодь з усієї України вшановує полеглих тут українських героїв та знищених після бою мешканців села Антонівці.

Суть теренової гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 курені «Вовки» та «Леви», кожен поділяється на сотні, чоти, рої, – так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. «Життя» учасника – це нарукавна пов’язка.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів.

Популярність гри з кожним роком зростає. Цього року до участі зголосились близько 350 осіб з усіх областей України.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *