Нереалізована перевага

«Нива» – «Нафтовик» – 2:2

Відтак, маючи комфортну перевагу в два голи, наша команда у підсумку записала у свій актив лише одне очко і зараз після чотирьох турів знаходиться на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги.Тернополяни почали гру досить обережно, від захисту, при нагоді виконуючи разючі атаки. Гості ж намагалися пресингувати «Ниву» на її половині поля. Чи не перша реальна небезпека біля тернопільських воріт виникла приблизно на 30 хвилині гри, а вже за мить хорошим шансом «розмочити» рахунок не скористався нападник господарів Григорій Баранець. Ще через 10 хвилин «Нива» зусиллями Ігоря Мельника таки вийшла вперед – 1:0.

Зважаючи на видалення з поля за грубу гру проти суперника капітана «Нафтовика», для нашої команди все складалося якнайкраще.

До честі футболістів з Охтирки, вони й не думали відходити у захист.

Друга половина зустрічі розпочалась за тим же сценарієм. «Нафтовик-Укрнафта» намагався відігратись, тернополяни надійно грали в обороні і чудово використовували для атак фланги. Така тактика знову принесла до успіх – 2:0.  Ще за три хвилини «Нива» втратила чудову нагоду збільшити рахунок.

Усе перевернулося з ніг на голову в останній десятихвилинці матчу. Спочатку «Нафтовик» скористався помилкою тернопільських захисників і скоротив відставання, а після вилучення з поля футболіста «Ниви»  взагалі зрівняв рахунок – 2:2.

Відтак, маючи комфортну перевагу в два голи, наша команда у підсумку записала у свій актив лише одне очко і зараз після чотирьох турів знаходиться на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги.

Інший футбольний місцевий клуб «Тернопіль», який виступає у Другій лізі українського футболу, зіграв у Карлівці з однойменною командою унічию – 0:0.