Пішов з життя голова Спілки письменників Тернопілля Євген Безкоровайний

Пішов з життя голова Спілки письменників Тернопілля Євген Безкоровайний

На 69 році життя перестало битися серце журналіста та поета, публіциста та громадського діяча Євгена Безкоровайного. З 2008 року він очолював Тернопільську обласну організацію Національної спілки письменників України.

Євген Безкоров́айний  народився 24 березня 1947 року у селі Ворвулинці Заліщицького району. Свій творчий шлях розпочав із журналістики після закінчення Львівського державного університету ім.І.Франка. Працював у районних газетах, кореспондентом держтелерадіо України у Тернопільській області, головним редактором обласних газет «Ровесник» і «Селянська доля».

Автор статей у багатьох газетах та журналах. Член Національної спілки журналістів України (з 1980 року) та Національної спілки письменників України (з 2006 року).

Його перу належать поетичні збірки «Яворина», «Профіль любові», «Душа, як сонях», «Осіння сльоза», «І так живу». Він також вніс значну лепту як член редакційної колегії у створення видань «Тернопільський енциклопедичний словник» та «Тернопільщина. Історія міст і сіл».

«Наш ДЕНЬ» висловлює співчуття рідним і близьким Євгена Безкоровайного.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *