12 областей з Тернопільщиною не готові до послаблення карантину – МОЗ

12 областей з Тернопільщиною не готові до послаблення карантину – МОЗ

В Україні 12 областей та місто Київ не можуть послабити карантинні заходи через невідповідність показникам Міністерства охорони здоров’я.
Про це свідчать дані на сайті МОЗ.
Так, послабити карантинні заходи не готові: Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.
Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, у якому наявна одна з таких ознак: завантаженість ліжок у лікарнях хворими з COVID-19 – більше 50%; середня кількість тестувань – менше ніж 24 на 100 000 населення за останні 7 днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 – більше 11%; динаміка зростання випадків інфікування COVID-19 – більше 10% (останній показник застосовується у разі реєстрації більше 8 випадків на 100 000 населення сумарно за 7 днів).
Як відомо, уряд прийняв нову постанову щодо запровадження адаптивного карантину, у рамках якого Україну поділено на чотири зони – “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та “червону”. Віднесення того чи іншого населеного пункту до певної зони відбувається за критеріями рівня захворюваності, рівня заповненості лікарняних місць у регіоні, динаміки захворювання, тощо. В залежності від зони у регіоні вводяться м’якші чи жорсткіші обмеження.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares