Азарова просять перевірити, чи законно вирубують дерева в Підгородньому

Азарова просять перевірити, чи законно вирубують дерева в Підгородньому

На Тернопільщині народний депутат від ВО «Свобода», президент обласної федерації біатлону Олексій Кайда вимагає перевірити законність вирубки дерев у лісі с. Підгороднього.

вирубані дерева, ПідгороднєЯк повідомили у прес-службі обласної організації ВО «Свобода», про це йдеться в його депутатському запиті, скерованому прем’єр-міністру України Миколі Азарову.

У документі він також просить Азарова взяти під особистий контроль ситуацію з навчально-спортивною базою олімпійської підготовки з біатлону в с. Підгородньому Тернопільської области.

«Я вже скерував низку депутатських запитів і звернень щодо недопущення закриття біатлонної бази та земельної вакханалії у Підгородньому. Замість того, щоби зупинити беззаконня й свавілля чиновників, обласна адміністрація вирішила побудувати нову «лижеролерну» трасу і нове стрільбище. Хоча важко повірити словам голови Тернопільської ОДА, який вже кілька років розповідає усім про будівництво «льодовикових» палаців. Не виключено, що те ж саме буде і з «лижеролерною трасою», – йдеться у зверненні Олексія Кайди.

Він також зазначає, що під приводом будівництва нової траси у лісі Підгороднього вирубали величезну кількість столітніх дерев, причому на значній відстані від визначеного маршруту траси.

Нагадаємо, навесні цього року федерація біатлону України озвучила інформацію про те, що у безпосередній близькості до біатлонної бази в селі Підгородньому землю виділяють під садові ділянки, на яких почали будувати дачі. При цьому зазначалося, що з появою автомобілів і будинків навколо стрільбища базу доведеться закрити, оскільки через транспорт існуватиме ризик травмуватися для спортсменів, які там тренуються.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *