
4 травня на Тернопільщині пройшли сильні зливи з грозами, градом і поривчастим вітром. Постраждали домогосподарства в кількох селах, повідомляє ГУ ДСНС України у Тернопільській області.
“Підтопило території приватного домогосподарства в с. Залав’є, Теребовлянська ТГ. Також зазнали підтоплення 15 присадибних ділянок у селах Саранчуки, Слов’ятин і Потутори (Саранчуківська та Бережанська ТГ). Відбулось відключення електропостачання у трьох населених пунктах Підгаєцької ТГ (с. Сонячне, Мирне, Поплави)”, – повідомили рятувальники.

До ліквідації наслідків залучали чергове відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники здійснили відкачування води з подвір’я приватного будинку в селі Залав’є.
“Будьте уважні під час ускладнення погодних умов. У разі надзвичайної ситуації телефонуйте 101”, – додали в ДСНС Тернопільщини.