ФК «Гаї Шевченківські» – ветеранський чемпіон Тернопільщини у віковій категорії 50+

Завершилася фінальна частини чемпіонату Тернопільської області з міні-футболу у віковій категорії 50+. Здобувши три перемоги в трьох поєдинках, чемпіонське звання виборов ФК «Гаї Шевченківські» (Байковецька ОТГ). Про це повідомляє сайт АФТ.

Ключовим з турнірної точки зору став перший поєдинок фіналу «чотирьох», в якому ФК «Гаї Шевченківські» у дуже складній боротьбі переміг ветеранів з Теребовлі – 1:0. Далі були теж не прості перемоги над командами з Підгайців (4:2) та Ланівців (3:2).

Друге призове місце дісталося ветеранам з Теребовлі, а третє – команді з Ланівців, яка боролася до останнього. І в заключному турі дала справжній бій майбутнім чемпіонам. За результатами першого тайму рахунок був нічийним (1:1), й інтрига трималася до останніх секунд.

Звання чемпіонів області вибороли: Чайковський Павло, Левкович Микола, Корченов Ігор, Петришин Володимир, Гавура Василь, Дзюба Руслан, Борщук Костянтин, Затильний Сергій, Василишин Віктор, Олексишин Зеновій, Торган Ігор.

До речі, ФК «Гаї Шевченківські» – єдиний клуб в області, який був представлений у всіх вікових категоріях: 40+, 45+, 50+ та 55+. І у всіх групах команда намагалася створити конкуренцію, а в категорії 45+ завоювали друге місце, пропустивши вперед тільки сильну команду «Агрон-Агропродсервіс».