ФК «Подоляни» з Тернополя перемогли в останньому офіційному матчі 2023 року

19 листопада свій останній офіційний поєдинок в 2023 року провела команда «Подоляни» з Тернополя. У Файному місті наші земляки у рамках 13-го туру аматорського чемпіонату України приймали молодий колектив Футбольної академії з Івано-Франківська і святкували перемогу з рахунком 4:2. Про це повідомляє АФТ.

У «Подолян» м’ячі забивали: Андрій Трух (2 та 43 хвилини), Іван Жуміга (10 хв.), Арсен Царюк (85 хв.). Могли наші земляки забити і п’ятий м’яч, однак Максим Мацієвський на 28-й хвилині не реалізував пенальті.

«Подоляни» у звітному матчі виступали в такому складі: Новаков, Фриз, Сагайдак, Ткачик, Падух (Зайко, 89), Мальський, Мацієвський, Трух (Божко, 90+1), Максимець (Царюк, 46), Бутенко (Співак, 88), Жуміга.

Після цієї перемоги «Подоляни» маючи 17 очок, вийшли на чисте друге місце турнірної таблиці (група «А»), випереджаючи на один заліковий пункт своїх земляків із великогаївського «Агрона» (обидві команди зіграли по 10 поєдинків) і відстаючи від лідера групи – ФК «Куликів-Юність» (Львівська область) одразу на 17 очок, щоправда суперник встиг відіграти 12 матчів.

Поєдинок проти команди з Івано-Франківська став останнім для «Подолян» у 2023 році, таким чином вони йдуть зимувати на почесному другому місці турнірної таблиці.