Кубів пропонує встановити мінімальну швидкість інтернету

Кубів пропонує встановити мінімальну швидкість інтернету
Фото Укрінформ.
Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів пропонує встановити мінімальну швидкість інтернету 30 мБіт/сек, якщо при розбудові інфраструктури залучають державні кошти, повідомляє Укрінформ.

Про це він написав у Facebook.

“Змінюємо законодавство, а точніше цілу низку нормативних актів, щоб: провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не може бути менша за 30 мБіт/сек, якщо для розбудови інфраструктури залучаються державні кошти”, – написав Кубів.

Він додав, що також необхідно стимулювати залучення приватних інвестицій у розвиток широкосмугового інтернету особливо для закладів освіти, охорони здоров’я, соціальної інфраструктури.

Кубів зауважив, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами та шукає шляхи кооперації та співпраці щодо розвитку широкосмугового інтернету.

“Це, зокрема країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль. Там нещодавно говорив про кібербезпеку, Цифровий порядок денний для України та нашу роботу з розбудови цифрової економіки”, – додав Кубів.

Як повідомляв Укрінформ, уряд 18 липня спростив доступ до телекомунікаційних мереж для бізнесу.

Джерело: Укрінформ.


Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares