Лікарку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, поновили та підвищили

Лікарку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, поновили та підвищили
Фото Insider.

Як відомо, лікар з Інституту раку Ганна Губарева відмовилася лікувати ветерана АТО з Кропивницького, бо той “вбивав братський народ”.

У Кропивницькому поновили на посаді та підвищили скандальну лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку Ганну Губареву, яка відмовилася лікувати ветерана АТО за те, що “той вбивав братський народ”.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Лікар тепер єсекретарем Комісії з питань етики при національному Інституті раку, яка відповідає за узгодження проведення клінічних випробувань в Інституті.

“Директор Інституту, після того, як всі ЗМІ і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написали про звільнення лікаря, нишком не тільки відновила її на посаді, але і зробила відповідальною за одне з найбільш прибуткових напрямків – клінічні випробування в Інституті”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 26-річного Віталія Драгана направили на лікування в Інститут раку після 8 курсів хіміотерапії в місцевому онкодиспансері Кропивницького.

Ганна Губарєва, до якої прийшов хлопець, зустріла його з претензіями з приводу його участі у війні на сході.

За словами волонтера Вадима Нікітіна, жінка сказала ветерату АТО “ніяких тобі пільг, ти братський народ вбивав” та “їдь назад, там тебе вилікують”.

Після публічного розголосу Уляна Супрун повідомила про звільнення лікаря, яка вчинила неетично.

Джерело: Insider.


Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares