![«Love story» – цікавий квест провели в ЗУНУ](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/фото-любов-зуну.jpg)
Яскраві емоції, цікаві ігри та приємні сюрпризи з нагоди дня Святого Валентина очікували студентів під час квесту «Love story», який відбувся у Західноукраїнському національному університеті.
Відділ гуманітарної освіти та виховання підготував оригінальні, тематичні й пізнавальні завдання, серед яких: відгадати пісні, фільми, богів кохання, назвати автора цитати та «з’єднати» закохані пари.
Учасники квесту завітали і на «смачну» локацію та змогли проявити себе у ролі перекладачів.
Усіх героїв квесту «Love story» нагороджено пам’ятними подарунками, а переможців – командау ФФО, ще й солодкими гостинцями від організаторів марафону.