Молодь Зборівщини пройшла військово-патріотичний вишкіл (ФОТО)

Молодь Зборівщини пройшла військово-патріотичний вишкіл (ФОТО)

Для учнівської молоді Зборівщини, що на Тернопільщині, протягом 25-27 червня організували військово-патріотичний вишкіл. Захід відбувся з ініціативи голови Зборівської районної державної адміністрації Ігоря Яворського третій рік поспіль. Про це повідомив сайт РДА.

Активну організаційну підтримку надають члени проводу громадської організації «Молодіжний національний конгрес» (голова районної організації Василь Мудло), інструктори-волонтери проекту «Захисти свій дім» (керівник Микола Більчук) тощо.

Цьогорічне відкриття вишколу традиційно відбулося у селищі Залізці біля пам’ятника герою УПА Володимиру Якубовському, на території його садиби.  На добру справу учнівську молодь благословив отець Микола Бобровський та інші.

П’ятдесят учнів освітніх закладів району, які беруть участь у військово-патріотичному проекті «Захисти свій дім», протягом трьох днів поринули у таборове життя, насичене заняттями з психологічної, тактичної, вогневої підготовки, основ рукопашного бою, поводження з вибухонебезпечними предметами, змаганнями з пейнтболу.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares