На Тернопільщині четверо 200-бальників, натомість кожен сьомий українець провалив ЗНО

На Тернопільщині  четверо 200-бальників, натомість кожен сьомий українець провалив ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти 21 червня 2018 року оприлюднив результати ЗНО з історії України, географії, фізики та хімії. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання на цьому завершується.

А для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія. Адже українську мову та літературу (основний предмет, який вимагають під час вступу) не склали 14,5%, це майже 47 тисяч осіб.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Не осилили математику майже 19% тих, хто її здавав, це – 20 тисяч. Англійську мову, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13% або 11 тисяч осіб.

– На Тернопільщині найкраще здали іспити чотири учасники і отримали максимальний результат – 200 балів, – повідомляє Юрій Шайнюк, заступник директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти  Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти. – Серед них – троє випускників системи загальної середньої освіти, один – випускник минулих років. Найвищі результати  учасники тестування продемонстрували з української мови і літератури, хімії  та двоє школярів з біології.

З 2 по 11 липня буде проходити додаткова сесія ЗНО для окремих категорій учасників тестування. Інформація про місце і час проведення буде розташована у їхніх персональних кабінетах на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року. А цьогорічна вступна кампанія в країні стартує з липня.

Юлія СТАСИШИНА.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares