На Тернопільщині екс-голова сільради вимагала хабара за облаштування швейного цеху з виготовлення одягу для військових

На Тернопільщині екс-голова сільради вимагала хабара за облаштування швейного цеху з виготовлення одягу для військових

Вирок суду вислухала екс-голова однієї із сільських рад Чортківського району на Тернопільщині. Чиновницю звинуватили у зловживанні впливом.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області, під час досудового розслідування з’ясувалося, що до сільського голови звернулася приватний підприємець з проханням орендувати частину приміщення, де розташована сільська рада. Жінка мала намір облаштувати там швейних цех із виготовлення одягу для військових.

Чиновниця погодилася. І невдовзі рішення було прийняте на сесії сільської ради. Відтак встановлена місячна плата за оренду – 300 гривень. Залишилося тільки укласти договір.

Проте держслужбовець не поспішала узаконити угоду. Під час однієї із зустрічей чиновниця на папері написала суму своїх послуг – 2,5 тисячі гривень.

Напередодні наступної зустрічі голова сільради повідомила орендаторку, що підписання та видача договору оренди коштуватиме на 500 гривень більше.

Факт передачі грошей задокументували співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області.

Згідно вироку Чортківського районного суду, підсудну визнали винною у порушенні частини 2 статті 369-2 КК України і призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 12750 гривень.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *