На Тернопільщині вводять в дію графіки обмеження енергопостачання для підприємств

На Тернопільщині вводять в дію графіки обмеження енергопостачання для підприємств

У Тернопільській області, сьогодні, 18 квітня, вводять в дію графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для підприємств.

Про це повідомили в АТ «Тернопільобленерго».

«У зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергосистемі України через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури України, в Тернопільській області, 18 квітня 2024 року з 08:00 до 22:00 години, будуть введені в дію графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП).

Дані графіки вводяться для окремої групи юридичних споживачів, які задіяні у регулюванні навантаження та споживання електричної енергії.

Енергетики просять зберігати спокій, вимкнення інших споживачів на разі не передбачається», – йдеться у повідомленні.

«18 квітня з 8:00 до 22:00 може виникнути необхідність застосувати контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності).

Вони будуть застосовані рівномірно для бізнесу та промислових підприємств по всіх регіонах України. Обсяг обмежень незначний. Обмеження не будуть застосовані для об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу.

Необхідність обмеження енергопостачання – наслідок російських масованих ракетних і дронових атак на українські електростанції. Через похолодання в Україні зросло споживання електроенергії. В енергосистемі виник дефіцит потужності.

Просимо всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію. А промисловість – максимально залучати імпорт електроенергії», – зазначили у диспетчерському центрі НЕК «Укренерго».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *