Несподівана осічка «Дніпра»

У третьому турі Прем’єр-ліги найбільшу сенсацію створила луганська «Зоря» – у Дніпропетровську вона відібрала три очки в одного з лідерів вітчизняного футболу.

У третьому турі Прем’єр-ліги найбільшу сенсацію створила луганська «Зоря» - у Дніпропетровську вона відібрала три очки в одного з лідерів вітчизняного футболуПоєдинок розпочався з першого автогола нового сезону, автором якого став захисник «Дніпра»  Денис Бойко. Безсумнівно, що такий перебіг подій на футбольному полі аж ніяк не влаштовував господарів та попри всі їх зусилля швидко відновити рівновагу, м’яч потрапив у сітку воріт луганчан аж на завершенні першого тайму.

Початок другої 45-хвилинки нічого хорошого гостям не обіцяв. Однак «Зоря» відбила перші атаки, а потім разюче почала відповідати і встановила підсумковий рахунок матчу – 1:3.