Основні правила вступу за кордон

Вступ за кордон – це доволі серйозний крок як для абітурієнтів, так і для їх батьків. Очевидно, що для будь-якої родини, така справа є доволі коштовною та займає багато часу та зусиль. Тому для того, щоб ваш вступ до вишу відбувся гладко та без проблем, вам необхідно знати основні правила, які допоможуть вам реалізувати вашу мрію.

Оберіть навчальний заклад

Багато людей шукає методи, як вступити за кордон. Часто вони спочатку вибирають країну, а вже потім університет чи коледж. Насправді, намагайтеся знайти вищий навчальний заклад, який не буде занадто дорогим для вас, а також який матиме ті ж самі акредитації, які мають більш дорогі та розрекламовані аналоги. Наприклад, доволі багато бізнес-шкіл знаходиться в Польщі та Чехії, які нічим не гірші від німецьких чи британських аналогів, але ціна в них набагато нижча. Тому, зробіть порівняльний аналіз цін, якості навчання та відгуків від випускників.

Будьте готові до змін

Система навчання за кордоном багато чим відрізняється від вітчизняної. Студенти проводять багато часу в бібліотеках, використовують https://writix.co.uk/write-my-dissertation-for-me, щоб написати есе та наукові роботи, а також обирають предмети для вивчення самостійно. Також відрізняється система оцінювання знань. Перед тим, як переїхати в іншу країну для навчання, зберіть всю необхідну інформацію про сам процес – про те, які завдання вас очікують і наскільки важко закінчити даний заклад.

Вчіть мову

Без знання англійської або мови країни, де ви будете навчатися, вам буде дуже важко. Тому абітурієнти змушені складати екзамени на кшталт TOEFL або IELTS, щоби підтвердити знання англійської, якщо вони подаються на міжнародні програми. Також варто зазначити, що знання регіональної мови може бути значною перевагою. Наприклад, в Німеччині та Польщі при підтвердженні знань мов даних країн ви можете отримати безкоштовне навчання.

Зверніться за допомогою до професіоналів

Процедура вступу за кордон – серйозна та складна справа. Заповнення анкет, подача виписки з банківського рахунку, оформлення візи та домовленості з гуртожитками та адміністраціями вищих навчальних закладів – усе це може звести з пантелику навіть найбільш досвідчених спеціалістів. Тому, якщо у вас є така можливість – довірте цю справу професіоналам. В Інтернеті є досить багато варіантів фірм, які займаються суто вступом українців в різні виші світу. Оберіть найбільш авторитетний сервіс та йдіть до мети впевнено.

На зволікайте

Багато людей забуває, що вступ за кордон – це не миттєва процедура. Бажано, щоб ви почали її за рік до того, як будете вступати до вишу. Підготовка до екзаменів, збирання усіх необхідних документів та комунікація з університетом та коледжем не можуть відбутися якісно, якщо ви зволікатимете. Заздалегідь оберіть країни,  куди б ви хотіли поїхати. Підготуйтеся та складіть екзамени, а потім розпочніть сам процес подачі документів.   

Зверніть увагу на вашу успішність

Вступаючи за кордон, врахуйте той факт, що вам доведеться подавати відомості про вашу академічну успішність в Україні, а тому намагайтеся не забувати про навчання тут перед тим, як поїхати на за кордон.

Пам’ятайте, що правила вступу за кордон різняться між вишами та країнами. А тому варто спочатку вивчити детально кожен із варіантів, оцінити власні фінансові та інші можливості, щоби обрати найкращий з них. Не забувайте також про те, що життя за кордоном – це перебування у чужій країні, де ви будете відповідати самі за себе, а тому необхідно дізнатися якомога більше про звичаї, традиції та культуру регіону, куди ви плануєте поїхати.  

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *