Поліція та військовослужбовці стежать за правопорядком під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці

Поліція та військовослужбовці стежать за правопорядком під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці

150 працівників поліції та 20 військовослужбовців Нацгвардії посилено працює під час проведення Загальнонаціональної прощі у Маріїнському Духовному центрі. Основні завдання правоохоронців –  забезпечення публічного порядку та безпеки людей.

До  несення служби задіяно практично всі служби управління  поліції: слідчі,  оперативні підрозділи, експерти, вибухотехніки, кінологи.  Вся територія Зарваниці розбита на відповідні сектори, за кожним з яких закріплені правоохоронці.

Поліцейські звертаються до громадян дотримуватися порядку, якщо ви станете свідками чи учасниками протиправного діяння, не будьте байдужими, терміново повідомляйте про це найближчий наряд правоохоронців. Будьте пильними до залишених сторонніх предметів та інформуйте про них працівників поліції.

Дуже часто у натовпі губляться діти, люди втрачають зв’язок один з одним. Тому усім слід бути максимально уважними. Але якщо вже трапилося, що ви загубили когось з рідних, знайомих, не намагайтеся самотужки діяти, одразу підходьте до поліцейських і вони організують їх пошуки.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares