Повернувся з Польщі захищати Україну: на фронті загинув Валерій Серебров із Тернопільщини

Повернувся з Польщі захищати Україну: на фронті загинув Валерій Серебров із Тернопільщини

У перший тиждень великої війни кременчанин Валерій Серебров повернувся з Польщі захищати Україну від російських окупантів. Більше двох років боронив рідну землю. Останній свій бій Валерій прийняв 24 травня.

«Шановна Кременецька громадо!

З сумом повідомляємо, про те, що Кременеччина втратила Героя, жителя міста Кременець, молодшого сержанта, Сереброва Валерія Віталійовича, 1995 року народження, командира 2 відділення 3 стрілецького взводу стрілецької роти, який героїчно загинув в Донецькій області.

Прощання та поховання із захисником відбудуться у місті Львів.

Сили рідним, близьким, друзям та усім хто знав нашого захисника Валерія пережити цю втрату…

Нехай добра та світла пам’ять назавжди залишиться про Героя», – йдеться у повідомленні міського голови Кременця Андрія Смаглюка.

«Валера Серебров. Зять мого швагерка. Приклад для мотивації і мужності. Йшов перший тиждень війни. А Валера спішив з успішної Польщі, від люблячої сім’ї, від спокійного розміреного життя захищати свою Державу.

Понад два роки Він боронив нашу землю у пеклі попереду усіх і Господь оберігав його. Ну, якось не склалось у планах Всевишнього 24 травня 2024-го. Від ворожих куль не стало справжнього Героя Валери Сереброва.

Вічна пам’ять тобі, Друже», – написав у соцмережі Viktor Nepomiashii.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *