Представник Тернопільського «Інваспорту» Андрій Андріїшин здобув «золото» і «срібло» чемпіонату України з лижних перегонів

Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху з 30 січня до 3 лютого тривав у селі Яворів на Львівщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України. Представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин здобув на цих змаганнях дві медалі – золотого і срібного гатунку. Так, у гонці класичним стилем з інтервальним стартом на 10 км наш земляк завоював срібну нагороду, а в індивідуальному спринті класичним стилем на дистанції 1,4 км здобу золоту нагороду і звання чемпіона України.

Також у гонці вільним стилем на дистанції 10 км (мас-старт) Андрій посів четверте місце. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.