Служба зайнятості тримає вивільнення в райдержадміністраціях під контролем

Служба зайнятості тримає вивільнення в райдержадміністраціях під контролем

Фахівці державної служби зайнятості тримають під постійним контролем питання очікуваного вивільнення працівників районних державних адміністрацій. Про це йшлося, зокрема, під час  наради державної служби зайнятості, яка відбулася 5 грудня в Києві.

До дискусії долучився Юрій Піжук, Голова Профспілки державних службовців України.

У період вивільнення в РДА служба зайнятості бере на себе зобов’язання із забезпечення індивідуального підходу до кожної особи, а профспілка всебічно сприятиме в налагодженні ефективної роботи з працівниками, які підпадатимуть під скорочення.

Служба зайнятості готова:

супроводжувати кожного клієнта: кар’єрний радник складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко;

розробити та корегувати стратегію подальшого працевлаштування кожної особи;

надавати профорієнтаційні послуги з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини (зокрема, із використанням профдіагностики);

виявити схильність до розвитку підприємницьких ініціатив.

Випереджувальна робота з кожною людиною дає перші результати: колишні держслужбовці вже знаходять нову роботу в об’єднаних територіальних громадах та комунальних підприємствах. Служба обіцяє вивчати й інші пропозиції, які надходитимуть від соціальних партнерів щодо можливих варіантів працевлаштування.

Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон підкреслила, що в цій ситуації слід виходити з норм закону, наявних ресурсів та потреб економіки. Компетентності фахівців служби зайнятості достатньо, аби знайти роботу всім, хто цього потребує. Вирішення ситуації залежить від якісного та ефективного проведення профілювання, індивідуальної роботи, профорієнтаційних заходів тощо.

Служба зайнятості розпочала підготовчі заходи, що дозволяють скласти профіль кожного, хто потрапляє під скорочення, визначити ті навички, здібності та компетентності, які найкраще вирізняють працівника на ринку праці, визначити ступінь його мотивації та готовності до змін.

Державний центр зайнятості.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares