Сьогодні у Тернополі вибори ректора

Сьогодні у Тернополі вибори ректора

Ректора Тернопільського медичного університету імені І.Я. Горбачевського обирають 750 викладачів, студентів та інші працівників закладу. Участь у голосуванні беруть і студенти-іноземці. 

DSC_0251

Все відбувається, як під час справжніх виборів. Позначку «за» і «проти» виборці ставлять у бюлетенях, голоси рахуватиме лічильна комісія. Є кабінки для таємного голосування, урни для бюлетенів. В університеті запевняють, це перші в Україні відкриті та демократичні вибори. Організовані вони відповідно до нового законодавства.

Напередодні першого туру виборів залишилося сім кандидатів на посаду ректора. Головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар зняв свою кандидатуру. Усі вони тернополяни. Більшість працює у цьому ж навчальному закладі.

DSC_0257

– Це дійство є певним етапом розвитку університету, – зазначає представник від Міністерства охорони здоров`я, заступник директора департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки МОЗ України Ігор Клоченко. – Всі претенденти – поважні люди. Вибори проведені на належному рівні. Претензій від представників кандидатів і самих кандидатів немаю. Я сподіваюся, що процес голосування і підрахунку голосів буде прозорий та демократичний і ми отримаємо результат.

DSC_0277

Голосування триває з 9-ї до 15-ї години. Якщо визначити переможця в першому турі не вдасться, 29 січня проведуть  другий тут у тому ж приміщенні. У ньому братимуть участь два лідери попереднього голосування. Для перемоги потрібно набрати більше, аніж половину голосів. 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *