Студент ЗУНУ – призер Кубка світу з авіамодельного спорту

Студент ЗУНУ – призер Кубка світу з авіамодельного спорту

Нещодавно у місті Зебніц (Німеччина) проходив Кубок світу з авіамодельного спорту у класі моделей повітряного бою F-2D. У змаганнях взяли участь 48 спортсменів, в тому числі і команда України.

Представники Тернопільщини Андрій Луцик (пілот) та Сергій Мар’яш (механік) посіли третє місце у цих престижних міжнародних змаганнях.

Сергій Мар’яш навчається у Західноукраїнському національному університеті на соціально-гуманітарному факультеті. Прикметно, що талановитий студент уже неодноразово завойовував перші місця та гран-прі на численних загальнонаціональних і міжнародних змаганнях: перше місце в класі моделей F-2-D на обласних відкритих змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі, 2006); перше місце у Відкритих міських змаганнях з авіамоделювання у класі моделей F-2-D (2008); перше місце в класі моделей F-2-D на етапі Кубку Світу «Кубок Карпат» (Міжгір’я, 2015); перше місце в класі моделей F-2-D (XXVI. IKR-Pokalwettbewerb im Fesselflug Bitterfeld, 2018); друге місце на етапі Кубка України «Кубок свободи» та відкритої першості Тернопільської області з авіамодельного спорту у класі моделей F-2-D (2018); срібний кубок (друге місце) у Світовому кубку в класі моделей F-2-D у Федеративній Республіці Німеччина (World-Cup Sebnitz, 2019).

Сергій вирішив перетворити своє хобі (виготовлення моделей планерів) у професійну освітню діяльність, пов’язану із соціалізацією молоді. Для реалізації цієї мрії він обрав навчання на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ за спеціальністю «Соціальна робота». Саме цей фах дасть змогу працювати соціальним педагогом у дитячо-юнацьких спортивних школах й навчати молодь авіамоделюванню.

Однією із сфер освітньо-виховної роботи соціального педагога є організація дозвілля молоді у формі спортивно-трудової діяльності. Разом з тим, соціальний працівник саме за допомогою методів ігрової діяльності та трудотерапії здатен соціалізувати та ресоціалізувати девіантних підлітків, дітей вулиці, дітей з неблагополучних сімей і навіть юнаків у пенітенціарних (виправних) закладах.

Отож бажання займатися своєю улюбленою справою на професійному рівні і, водночас, реалізовувати важливу місію соціалізації молоді й зумовили вибір спеціальності «Соціальна робота».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *