Сиротою залишилась маленька донечка: на війні загинув 26-річний Василь Темірханов з Тернопільщини

Сиротою залишилась маленька донечка: на війні загинув 26-річний Василь Темірханов з Тернопільщини

Василь Темірханов із Настасова Тернопільського району загинув у страшних боях з російськими окупантами біля Авдіївки, де вже стільки українських воїнів полягло. Василеві було лише 26 років.

Сиріткою залишилась трирічна донечка Полінка, ніколи більше не пригорнеться до коханого чоловіка дружина Василина. Не обіймуть сина мама Ганна, тато Олексій, втратили брата Віталій та Назар. 

Страшну звістку повідомили у Великоберезовицькій громаді:

«Захищаючи Україну від російських окупантів на фронті загинув воїн з села Настасів Темірханов Василь Олексійович. Народився захисник України 10 червня 1997 року. Навчався у Настасівській школі, а згодом здобув фах електрозварювальника у Тернопільському центрі професійно-технічної освіти.

Життя мужнього воїна, старшого солдата, командира 2-го відділення 2-го взводу роти протитанкових керованих ракет в/ч А4447 обірвалося 9 лютого 2024 року в результаті ворожого мінометного та артилерійського обстрілу поблизу Авдіївки на Донеччині. 

У Василя Темірханова залишились 3-річна донечка Поліна, дружина Василина, мати Ганна, батько Олексій, брати Віталій та Назар.  

Нині, 12 лютого, траурний кортеж з полеглим Героєм Василем Темірхановим прибуде у рідний Настасів. Похорон розпочнеться 13 лютого об 11:00 годині. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо з вами страшне горе та біль втрати… Вічна памʼять Герою!» – оприлюднили на сторінці громади.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *