Тернопільщину оточили блокпостами, щоб зупинити провокаторів

Тернопільщину оточили блокпостами, щоб зупинити провокаторів

На Тернопільщині співробітники міліції разом із активістами встановили 32 блокпости для запобігання прибуття провокаторів на 8 і 9 травня.

Саме на ці дні анонсують можливі провокації – про це вже неодноразово заявляли і керівництво країни, і правоохоронці, й різні активісти. Тож в області вирішили відновити блокпости, які діяли під час подій на Майдані.

Як повідомив начальник відділу охорони громадського порядку обласної міліції Борис Брик, на блокпостах цілодобово чергують правоохоронці спільно  з добровольцями різних громадських формувань. Їх основне завдання – не допустити радикально налаштованих громадян.

Нагадаємо, з 30 квітня міліція Тернопільщини працює в посиленому режимі. Для охорони громадського порядку залучена максимальна кількість особового складу органів внутрішніх справ. Збільшили кількість нарядів, які патрулюють вулиці обласного центру.

8-9 травня сесією міської ради у Тернополі оголошено Дні жалоби за всіма загиблими у Другій світовій війні. У ці дні до охорони громадського порядку в обласному центрі будуть залучені працівники райвідділів області.

Тернополян просять у цей період бути особливо пильними та зберігати спокій, а разі виявлення підозрілих осіб, які можуть вчиняти провокації, телефонувати за номером «102».

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *