Тернопільська міська рада підтримала бойкот російських товарів

Тернопільська міська рада підтримала бойкот російських товарів

Для харчів і речей з країни-агресора відведуть окремі полиці в магазинах і маркуватимуть їх прапором РФ. Зроблять це для того, щоб тернополяни бойкотом цієї продукції висловлювали свою громадську позицію, кажуть у мерії.

Сьогодні на черговій сесії Тернопільської міської ради прийняли рішення про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника.  Депутати висловилися за спеціальне маркування продуктів російського виробництва та відведення їм у магазинах спеціальних місць.

«Відтепер тернополяни зможуть чітко бачити, де російські товари, і висловлювати свою громадянську позицію щодо країни-агресора», – пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал.

У рішенні зазначено, що закладам торгівлі та побуту рекомендовано розміщувати товари російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації.

Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок і табличок буде управління муніципальної поліції.

Також, згідно з рішенням, буде розміщена соціальна реклама, яка закликатиме тернополян і гостей міста підтримати українського виробника та бойкотувати російські товари.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *