Тернополяни можуть самі обрати назву для скверу

Тернополяни можуть самі обрати назву для скверу

На вул. Миру уже другий рік триває реконструкція скверу, де повністю усі ремонтні роботи будуть виконані до Дня міста. Облаштують у сквері й сучасний універсальний дитячий майданчик, який матиме дві секції для дітей різного віку. На сьогодні залишилося ще знайти відповідну назву оновленій зеленій відпочинковій зоні, пропозиції щодо якої можуть надавати усі мешканці міста.

Щоб зелені насадження мали відповідні назви, міський голова Сергій Надал спеціально затвердив склад робочої групи з присвоєння назв об’єктам зеленого господарства міста.

«Першочерговим об’єктом для пошуку відповідної назви є саме сквер на вул. Миру, – розповідає Сергій Надал. – Адже його відремонтували, провели ремонт освітлення, пішохідних ділянок, вимощення тротуарної плитки та встановили обмежувачі руху транспорту. Також тут буде функціонувати сучасний дитячий майданчик вартістю 300 тис. грн. з двома секціями для дітей різного віку».

Міський голова зазначає, що такий сквер, як на вул. Миру, повинен мати свою унікальну назву. Тому закликає тернополян висловлювати свої побажання щодо назви.

Пропозиції приймаються до 18 серпня на електронну адресу rada.te.ua@ukr.net, за телефоном: 25-49-34 або в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології за адресою: вул. Коперника, 1.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *