Тернополяни завезли допомогу військовим у зону АТО

Тернополяни завезли допомогу військовим у зону АТО

Тернопільські автомайданівці вже не вперше допомагають українським військовим на Сході. Днями активісти ГО «Автомайдан Тернопіль» Сергій Чайковський, Юрій Загалюк, Ярослав Хомишин і Дмитро Гайдуцький  завезли продукти харчування, побутову хімію, одяг, бронежилети, берци та інші потрібні речі для бійців батальйону «Дніпро-2», який перебуває у зоні АТО.

– Коли ми вирушали, навіть не знали, куди їдемо. Адже місце дислокації батальйону засекречене, – розповідає  голова ГО «Автомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький. –  Дорога тривала близько чотирнадцяти годин. Хлопці радо нас зустріли, адже ми привезли все те, що їм було дуже необхідне. До прикладу, у них проблема з сіллю. Упаковка коштує десять гривень у магазинах. Тож ми привезли їм мішок солі. Також цукор, макарони, консерви, ковбасу, олію, миючі засоби.

Автомайданівці передали війсковим два синьо-жовті прапори, червоно-чорні нашивки та прапор «Автомайдан Тернопіль». Адже у батальйоні «Дніпро-2» служить тернопільський автомайданівець Богдан Радецький разом із батьком.

За словами активістів, військові на Сході потребують як касок, бронежилетів та інших спецзасобів, так і продуктів харчування. Їм не завжди мають змогу доставити їжу, тому допомога надзвичайно потрібна.

–  Ми привезли хлопцям спеціальну їжу для чергувань: сухофрукти, арахіс, шоколадні батончики, – додає Дмитро. – Також придбали два бронежилети, фляги, берци, ліхтарики, медикаменти, одяг.

Автомайданівці розповідають, що настрій у наших військових бойовий. Кажуть, що будуть боротися до перемоги. Щоправда, за словами бійців, сепаратисти, які повтікали із звільнених міст, вже надійно поховались, тож «вибити» їх із цих місць буде складно.

Наразі хлопцям із батальйону «Дніпро-2» дуже необхідні балаклави, каски для розвідників і тих, хто чергує на блокпостах, бронежилети. Також потрібні продукти харчування ( консервація, макарони, крупи, олія, цукерки), побутова хімія (пральний порошок, мило, одноразові станки, зубні щітки та пасти, рушники, туалетний папір), білизна, шкарпетки.

Автомайданівці надалі планують допомагати військовим на Сході, тож закликають тернополян долучатися до збору необхідних речей та не бути байдужими то тих, які ризикують своїм життям у зоні АТО.

 

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *