У Кременці провели відкритий Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті Заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря (ФОТО)

У Кременці на Тернопільщині пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті легендарного Заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь більше 150 спортсменів зі Льова, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Кременця. Про це повідомляє сайт Кременецької міської ради.

image-0-02-05-84755f153cc24d967a05e838c8fce0c1d4ba2dc9d87f9128c9ad77b15bf1feff-V

image-0-02-05-53e586583d48a2313e984f0a5b9129be2ff79f1c05285c4e52e02678373dfe54-V

Проходив турнір у спортивному клубі «Демос». Відкривав спортивні змагання, багаторазовий чемпіон світу з армреслінгу, син легендарного тренера Анатолія Пушкаря – Андрій Пушкар. Він привітав усіх учасників та побажав успіху.

Змагались юнаки та юніори у трьох вагових категоріях. У загальному командному заліку найсильнішою стала команда з м.Кременця, яка посіла перше місце серед юнаків та юніорів. Друге і третє місця завоювали команди з міста Рівного та Львова.

Переможці у своїх вагових категоріях візьмуть участь у чемпіонаті України з армспорту.