Заслужений тренер України назвав причину провалу збірної на Євро-2024

Заслужений тренер України назвав причину провалу збірної на Євро-2024

Колишній головний тренер національної команди України з футболу Мирон Маркевич назвав програш збірній Румунії – головною причиною провалу “синьо-жовтих” на чемпіонаті Європи.

Він також зазначив, що проблеми зі складом завадили збірній України зіграти у більш атакувальний футбол проти команди Бельгії і перемогти у цьому матчі. Слова Маркевича наводить Sport.ua.

“Звичайно, дуже розчарований. З таким підбором виконавців в українців не повинно було бути проблем з виходом з групи. Все зіпсував стартовий поєдинок з румунами, де, складається враження, не обійшлося без недооцінки суперника”, – зазначив він.

Маркевич додав, що другий тайм наступного матчу з словаками давав підстави сподіватися, що ще не все втрачено й підопічні Сергія Реброва зможуть взяти гору над бельгійцями, які останнім часом не вражають.

“На жаль, далася взнаки відсутність травмованих Віктора Циганкова та Михайла Мудрика, переконаний, їхня швидкість та креативність особливо стали б у пригоді після перерви, коли бельгійці виглядали втомленими. Проте маємо те, що маємо. Доводиться достроково залишати Євро”, – зазначив Маркевич.

Тренер додав, що детальний аналіз виступу української збірної ще попереду.

“Але очевидно, що ключові гравці виступили гірше, ніж очікувалося. Прикро, коли надії не сповнюються”, – підкреслив Маркевич.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *