Тернопільське обласне бюро судмедекспертизи перейшло до сфери управління МОЗ

Тернопільське обласне бюро судмедекспертизи перейшло до сфери управління МОЗ

19 обласних бюро судмедекспертизи передані МОЗ, нову установу створено в Луганській області.

19 регіональних бюро СМЕ повністю перейшли до сфери управління МОЗ. А саме: у Вінницькій, Миколаївській, Чернігівській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Сумській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Полтавській, Закарпатській, Житомирській областях, також у столиці та Київській області, Харківській та Волинській областях та нова установа, утворена в Луганській області (оскільки наразі неможливо здійснити передачу цілісного майнового комплексу за установленою процедурою). 

Ще шість регіональних бюро судмедекспертизи в областях завершують процеси, необхідні для передачі майнових комплексів.

Наразі обладнання вже доставлено в області до регіональних бюро СМЕ в Київській, Вінницькій, Миколаївській, Полтавській, Хмельницькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях. Це – понад 100 одиниць лабораторного обладнання для проведення судово-медичної експертизи, яке на замовлення МОЗ у 2023 році придбали Медичні закупівлі України. 

“Після того, як усі обʼєкти перейдуть зі сфери управління областей на національний рівень, запрацює єдина вертикаль експертизи. Враховуючи, що під час війни навантаження на судово-медичних експертів зростає, діючі та нові лабораторії СМЕ вже дооснащуються сучасним обладнанням. Це дозволить пришвидшити процедуру ідентифікації тіл загиблих та впровадити інноваційні підходи до проведення експертиз відповідно до вимог міжнародного права, що сприятиме ефективному розслідуванню та документації воєнних злочинів, скоєних проти країни та українців”, – сказав заступник міністра, головний державний санітарний лікар України, Ігор Кузін. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *