У Тернополі понад 700 будинків потребують встановлення лічильників тепла

У Тернополі понад 700 будинків потребують встановлення лічильників тепла

Cемінар з реалізації енергоефективних заходів у міських будинках пройшов у Тернополі.  Як зазначає міський голова Сергій Надал, у Тернополі діє ряд програм з енергозбереження на умовах співфінансування. Відтак, тернополян просять активно долучатись до їх впровадження.

Виступаючи перед учасниками семінару Сергій Надал зауважив, що сьогодні питання енергозбереження та енергоефективності є пріоритетними у роботі міської ради. «Ми реалізовуємо ряд проектів, які допомагають тернополянам економити. Зокрема, діє програма енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду на умовах співфінансування, коли міська рада виділяє 70 відсотків коштів, а мешканці – 30 відсотків. Ця програма передбачає утеплення фасадів, заміну вікон у місцях загального користування, встановлення індивідуально теплових пунктів, лічильників тепла», – сказав Сергій Надал.

У цьому році буде встановлено 10 індивідуально-теплових пунктів і 10 теплових лічильників в будинках у мікрорайоні «Сонячному». Ще по 180 лічильників передбачено встановити завдяки проектам Європейського банку реконструкції та розвитку  (ЄБРР) та Світового Банку.

Загалом у Тернополі є понад 700 будинків, які потребують встановлення лічильників тепла, що дало б можливість економніше споживати і раціональніше платити за спожите тепло.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *