У Тернополі прокуратура взялась за мерію через доведення комунального підприємства до банкрутства

У Тернополі прокуратура взялась за мерію через доведення комунального підприємства до банкрутства

За фактом доведення  комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» до банкрутства відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

«Прокуратура перевірила факти, викладені у публікаціях місцевих  ЗМІ та зверненнях громадських організацій щодо низки порушень у діяльності  керівництва комунального підприємства ТМШЕД і посадовців Тернопільської міської ради»,  – зазначили у відомстві.

За результатами перевірки було скасовано постанову слідчого міліції про закриття кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем посадовцями одного з управлінь Тернопільської міськради при здійсненні закупівель робіт і послуг для прибирання вулиць міста.

«Водночас,  26 березня розпочато кримінальне провадження за статтею 219 Кримінального кодексу України за фактом доведення  комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» до банкрутства», – повідомили у прокуратурі.

Також тривають слідчі дії у кримінальній справі щодо невиплати керівником підприємства 127 тис. грн заробітної плати працівникам. Як зазначили у прокуратурі, перевіряють інші факти його протиправної діяльності.

Нагадаємо, тендер на прибирання обласного центру торік виграла приватна фірма «ТернопільКомуналСервіс», яка запросила за свої послуги меншу ціну. Натомість, працівники ТМШЕД звинувачують керівництво міста в тому, що їхнє підприємство штучно доводять до банкрутства.

Комунальники неодноразово влаштовували пікети під міською радою і навіть зводили барикади на території підприємства. Вони вимагають виплатити їм заборговану з грудня заробітну плату й зберегти за ними робочі місця.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *