У Тернополі відбудеться грандіозна вечірка з нагоди 30-річчя телеканалу TV-4

У Тернополі відбудеться грандіозна вечірка з нагоди 30-річчя телеканалу TV-4

До свого дня народження телеканал «TV-4» влаштовує грандіозну коктейльну вечірку. 16 вересня о 18-ій годині вмикайте телеканал та святкуйте тридцятиріччя разом з «TV-4».


Для глядачів підготували чимало цікавого. Святкування розпочнеться о 16-ій годині біля фонтану Кульбаба з вуличних танців, із запальним DJ-сетом та розіграшем телевізора.
Друга частина свята – коктейльна вечірка. У прямому ефірі та онлайн працівники телеканалу, партнери і глядачі разом помандрують через тридцятилітню історію TV-4. Під час усього святкування для вас також співатимуть відомі виконавці: Віктор Павлік, Ірина Федишин, гурт Лос Колорадос та багато інших. Для глядачів телеканалу підготували й кілька десятків цінних призів, серед яких плазмовий телевізор та відпочинок в Хорватії для двох на тиждень.
До свого тридцятиріччя телеканал TV-4 разом з волонтерами долучається до збору грошей на підтримку Максимка Антонишина, який бореться за життя з діагнозом СМА. Придбайте товар на благодійних ярмарках та станьте учасником розіграшу запрошень на святкову вечірку у прямому ефірі.


Станьте і ви частиною святкування 30-річчя TV-4. Вмикайте улюблений телеканал 16 вересня о 18-ій годині.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares