У Тернополі відкриють два нових дитячих садки

У Тернополі відкриють два нових дитячих садки

На черговій сесії Тернопільської міської ради було прийнято рішення про створення двох нових дитячих садків – №3 на вул. Юності та №4 на вул. Київській. Також депутати виділили кошти на проведення капітального ремонту у цих закладах.

«Із міського бюджету було виділено 710 тис. грн. на ремонт ДНЗ №3 по вул. Юності та 990 тис. грн. на ремонт ДНЗ №4, що знаходиться у частині приміщення Станції юних техніків, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Це два колишні дитячі садки, які зараз знов переходять у власність міста».

Цих два дошкільні навчальні заклади запрацюють 1 вересня. Також із цієї дати у місті запрацює додатково ще п’ять груп у вже діючих дитсадках.

«Згідно нового законодавства, усі витрати на утримання дитячих садочків та позашкільних навчальних закладів фінансуються виключно за рахунок міського бюджету, – каже Сергій Надал. – Із відкриттям нових груп та дитячих садків, до кінця року у Тернополі для дошкільнят буде створено 500 додаткових місць. Приблизно така ж кількість дітей сьогодні перебуває у черзі у дитячі садки».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *