У Зарваниці створюють унікальний освітній простір для молоді

У Зарваниці створюють унікальний освітній простір для молоді

У Марійському духовному центрі освятили хрест на куполі Католицької багатофункціональної навчально-освітньої академії
Будівництво академії розпочалося у 2019 році з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та з ініціативи ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Володимира Фірмана.
Зводять цей багатофункціональний центр з метою створити платформу, де б зацікавлена, ініціативна молодь могла отримувати нові знання, натхнення для розвитку свого краю. Тут організовуватимуть формаційні вишколи, діятиме школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, проводитимуть зустрічі з відомими духовними лідерами.
Також у приміщеннях академії будуть проводити зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції, аграрним туризмом, сільськогосподарським менеджментом, кооперуванням, соціальним підприємництвом. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, щоб дати їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.
Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проєкти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares