В АТО вирушив зведений загін міліціонерів Тернопільщини (ФОТО, ВІДЕО)

На Схід виконувати бойові завдання поїхали півсотні співробітників міліції Тернопільщини. Вони замінять своїх колег, які несуть службу на територіях підконтрольних українській владі, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

PM407image001

З настановами гідно виконувати завдання до добровольців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління міліції Казимир Попіль. Він акцентував увагу підлеглих на дотриманні заходів особистої безпеки, дисципліни й законності.

PM497image004

У зоні проведення антитерористичної операції тернопільські міліціонери будуть охороняти громадський порядок, нести службу на блокпостах, забезпечувати захист стратегічних об’єктів.

PM501image007

Зведений загін правоохоронців очолив майор міліції Андрій Купчак. Він вирушає в зону АТО вперше. «У бійців високий бойових дух. Міліціонери забезпечені усім необхідним для якісного несення служби», – сказав він.

PM516image008

Підтримати бійців прийшли батьки, дружини, діти. Вони бажали правоохоронцям з честю виконати службові завдання та повернутися додому живими і здоровими.

PM847image003

Ветеран органів внутрішніх справ, голова обласної громадської організації «Чорнобильський щит» Борис Коваль провів на Схід молодшого сина. Свого часу чоловік брав активну участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Він добре розуміє сьогоднішню потребу в захисті територіальної цілісності нашої держави. «Це обов’язок кожного чоловіка – захищати Батьківщину, – ділиться своїми роздумами чоловік. – У мене двоє синів і обидва служать в міліції. Старший уже бував на Сході, а тепер туди їде молодший».

PM959image005

Сумувати за своїм татом буде маленька Олександра Агєєва. «Щодня буду телефонувати до свого татка і молитися за нього, щоб він якнайшвидше повернувся до нас», – каже дівчинка.

PM974image002

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *