Ветерани тернопільської “Ниви” та чернівецької “Буковини” зіграли внічию

Товариський матч між ветеранськими командами відбувся днями на футбольному полі у Великих Гаях, повідомляє 20 хвилин.

За домовленістю команди зіграли два тайми по 35 хвилин. Рахунок першими відкрили ветерани тернопільської “Ниви”. Відзначився Сергій Богородіченко. А у другому таймі у відповідь забив форвард “Буковини” Валерій Королянчук. Підсумковий рахунок зустрічі – 1:1.Склади команд:”Нива” (Тернопіль): Віктор Назарук, Ігор Біскуп, Роман Мацюпа, Євген Безубко, Володимир Венгринович, Михайло Демянчук, Ігор Козуб, Анатолій Назаренко, Олег Ющенко, Богдан Антонів, Сергій Богородіченко, Ігор Яворський, Анатолій Яцина, Ігор Бендасюк, Віталій Гоцалюк.”Буковина” (Чернівці): Микола Дрожжа, Василь Столярчук, Юрій Гій, Микола Задорожний, Валерій Сарафінчан, Володимир Павлов, Валентин Заяць, Микола Коваль, Василь Задорожняк, Артур Тижненко, Юрій Шелепницький, Олександр Марко, Петро Бабій, Руслан Кувіла, Валерій Королянчук.